Anasayfaya Dön
 • TALAŞLI İMALAT


 • logo


  Talaşlı imalat prosesleri şekli, boyutları ve yüzey kalitesi önceden belirlenmiş parçaların metal işleme makinalarında kesme operasyonu ile şekillendirilmelerini kapsar. Talaşlı imalat, kesici takım ve iş parçasının nisbi hareketleri ile iş parçasının belirli bir kısmında, gerinim oluşturarak gerçekleştirilir .Diğer bir ifadeyle talaşlı imalat kesici takım tarafından uygulanan kesme kuvvetleri ile iş parçası arasındaki ara etkileşime bağlıdır. Talaşlı imalat proseslerinde mekanik enerji kullanılır. Bu gruba giren bazı yeni imalat tekniklerinde ise kimyasal, elektrik ve ısı enerjisi kullanılmaktadır.


  Thetapack Makine aşağıdaki Talaşlı İmalat Yöntemlerini kullanmaktadır.


  Frezeleme


  Tornalama


  Testere ile kesme işlemi


  Delme


  Taşlama


  logo

 • YEDEK PARÇA İMALATI


 • Makine yedek parça üretimi bir çok süreci kapsamaktadır.Bu süreçlerin başında ürün tasarım geliştirme süreci ilk başta yer almaktadır.Sonraki süreç ise ürünün uygun yöntemle oluşturulması ve karmaşıklık derecesine göre çeşitli süreçlerden geçmesini kapsamaktadır.İşte bu noktada sürecin başından sonuna kadar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm buluyoruz.


  Firmamız müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda birçok sektöre ait yedek parçaları ilgili resim ve teknik şartnamelere göre üretimlerini gerçekleştirmektedir.


  Makine yedek parça imalatında prototip ürün-parça imalatı üretebildiğimiz gibi sizden gelen bir ürünün tasarımını veya seri üretimini de ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleştirebiliriz. • Telefon:+90 (262) 655 80 81 - +90 (530) 324 80 80Close